בשנת 2008 נכנסתי לראשונה לעסקי הנדל"ן. בתחילת הדרך עבדתי במשרדי תיווך שונים, ולמדתי להכיר לעומק את הדופק הפועם של העיר חיפה, את שכונותיה, האוכלוסייה שלה, הדינמיקה שבה היא מתפתחת ומשתנה. למדתי להתחבר לשטח, לאנשים, לבעלי המקצוע השונים הנמצאים במעטפת של הנדל"ן העירוני, למדתי להכיר את גורמי המקצוע בעירייה באופן אישי ואת כלל העוסקים בתחום בעיר לצורך שיתופי פעולה. בשלבים מאוחרים יותר התחברתי אף לערים אחרות הנמצאות במעטפת של העיר חיפה, והתחלתי לשווק פרוייקטים גם במרחבים אלה.

את משרד התיווך שלי, 'חיאה ניסנוב נכסים בע"מ', פתחתי בשנת 2013, ומאז ועד היום, שיווקתי מאות דירות, חנויות, משרדים, מגרשים, בתים פרטיים, פרויקטים חדשים, השכרתי אין ספור נכסים, גלריות ושטחי מסחר לבעלי עסקים למשפחות, לסטודנטים ולאמנים.

אני מתמחה כיום באיתור נכסים לפי הדרישות  הלקוחות שלי, אני יודע לאפיין באופן מדוייק את צרכי הלקוח ולבנות מודל רכישה מותאם ותפור למידותיו.

בין שלל פעולותיי, התמחיתי בעבודה מול מגזר העולים החדשים. יצרתי קשרים אישיים עם משרד הקליטה, עם רכזי הקליטה המפנים עולים חדשים לדיור ברחבי הארץ, אני שומר על קשר עם העולים ועוזר להם להתנהל מול הרשויות, מול המשכירים ומול בעלי דירות למכירה, כל זאת על מנת לזכות ביחס הוגן, על אף פערי השפה והתרבות.

בשנים האחרונות אני מתמחה גם בטיפול ובתחזוקה של נכסים. החברה שבבעלותי עוסקת בשיפוץ נכסים, בתיקון תקלות, בריהוט הנכס (בין אם בעיצוב וריהוט חדשני ובין אם בריהוט יד שנייה בדירות להשקעה). אני דואג לשמר את הקשר בין משכירים לשוכרים בהיבט של גביית שכר דירה, טיפול בגורמי מעטפת, חידוש חוזים ועוד שלל פעולות נדרשות רבות.

אני מקדם בהצלחה בשנים האחרונות עבור יזמים וחברות בנייה פרוייקטים של תמ"א 38, פינוי בינוי מרגע החתמת הדיירים ועד תום ביצוע התכניות, ובנייה ושיווק הנכסים משלב התכנון.

החברה שבבעלותי מתמחה בשוק הנדל"ן הצפוני (חיפה והקריות).

אשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה,

חיאה